1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do stopki

Sprzedaż "Terminologii procedur medycznych CPT-PL"

thumbnail

Książkę "Terminologia procedur medycznych CPT-PL" można nabyć w Naczelnej Izbie Lekarskiej.
Najprostszym sposobem jest wydrukowanie, wypełnienie formularza zamówienia i przesłanie go faksem na numer 22 559 13 23.

W ciągu 7 dni roboczych zamówiona liczba egzemplarzy wraz z fakturą zostanie wysłana pocztą lub kurierem na wskazany adres. Płatność następuje przy odbiorze.
Cena książki wynosi 169 zł za 1 egzemplarz.
Koszt przesyłki pobraniowej wynosi 15,40 zł za 1 egzemplarz. W przypadku większej liczby egzemplarzy koszt przesyłki obliczany jest zgodnie z cennikiem usługi przesyłka pobraniowa Poczty Polskiej.

Reklamacje
Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. W przypadku reklamacji równowartość opłaty pocztowej zwrócimy Państwu natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji, W przypadku towarów zwracanych bez podania przyczyny koszty ich odesłania ponosi Klient.

Reklamacje - jeśli towar ma wady fabryczne lub został uszkodzony w trakcie przesyłki, prosimy odesłać go zwykłą przesyłką pocztową razem z otrzymaną z nim fakturą oraz informacją z zaznaczoną częścią "reklamacja" i opisem przyczyn reklamacji.

Produkt zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu) zwrócimy pieniądze.

Zwroty
Jeśli towar nie był używany, kopiowany lub w żaden inny sposób zniszczony lub wykorzystany, można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r.
o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271). (zobacz pełny tekst ustawy)
Zwracany towar prosimy odesłać pocztą wraz z otrzymaną fakturą oraz informacją z zaznaczoną częścią "zwrot". Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy natomiast kosztów odesłania do nas towaru.